Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Balogh Csilla, csoportvezető BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Biró Cintia Zsanna BLI biro.cintia [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /127
Bíró Csaba Nándor BLI
+36 87 448-244 / 203
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Boros Emil, PhD, csoportvezető BLI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126
Boros Gergely, csoportvezető BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Dobos László BLI
+36 87 448 244/ 102
Dombi Elvira BLI
+36 87 448 244/ 228
Egervári István BLI egervari.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 209
Elekes Károly, az MTA Doktora BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
Erős Tibor, osztályvezető BLI eros.tibor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Farkas Gyula BLI
Felpécziné Farkas Anna BLI farkas.anna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 217
Prof. G.-Tóth László, az MTA doktora, igazgató BLI g-toth.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 105
Győri János, PhD, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
Horváth Réka BLI horvath.reka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Kiss Tibor BLI kiss.tibor [at] okologia.mta.hu
Kovács Attila BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
László Zita BLI laszlo.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Lovas Sándor BLI lovas.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 87/448-244 / 220
Maász Gábor, Pharm. D. BLI maasz.gabor [at] okologia.mta.hu
06 (87) 448-229
Maroskövi Beáta BLI maroskovi.beata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Menczelesz Noémi BLI menczelesz.noemi [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /221
Molnár György BLI
+36 87 448-244 / 203
Nagy András BLI nagy.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 114; +36 87 448-244/ 112
Nagyné Fekete Zsuzsanna BLI fekete.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Németh Ákos BLI
+36 87 448-244 / 102
Németh Balázs BLI nemeth.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 122
Pálffy Károly BLI palffy.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 129, 225
Paulovits Gábor BLI paulovits.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 213
Dr. Pirger Zsolt, csoportvezető BLI pirger.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 220
Poller Zoltán BLI poller.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 102
Preiszner Bálint BLI preiszner.balint [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 120
Présing Mátyás, CSc (1953 - 2015 †) BLI
Schmera Dénes BLI schmera.denes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218
Serfőző Zoltán, PhD BLI serfozo.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 202, 130
Slang Kálmán BLI
+36 87 448 244/ 203
Specziár András BLI specziar.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Svigruha Réka BLI svigruha.reka [at] okologia.mta.hu
Szabó Tímea BLI szabo.timea [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 122
Szelle Gabriella BLI szelle.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 104

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: