Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Lovas Sándor BLI lovas.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 87/448-244 / 220
Dr. Pirger Zsolt, csoportvezető BLI pirger.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 220
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Boros Gergely, csoportvezető BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Maroskövi Beáta BLI maroskovi.beata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Vehovszky Ágnes BLI vehovszky.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 206
Boros Emil, PhD, csoportvezető BLI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126
Győri János, PhD, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Specziár András BLI specziar.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Szabó Tímea BLI szabo.timea [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 122
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Poller Zoltán BLI poller.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 102
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
Egervári István BLI egervari.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 209
Tugyi Nóra BLI tugyi.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Nagyné Fekete Zsuzsanna BLI fekete.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Vitál Zoltán BLI vital.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Menczelesz Noémi BLI menczelesz.noemi [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /221
Szivák Ildikó BLI szivak.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218, 221
Dobos László BLI
+36 87 448 244/ 102
Nagy András BLI nagy.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 114; +36 87 448-244/ 112
Présing Mátyás, CSc (1953 - 2015 †) BLI
Molnár György BLI
+36 87 448-244 / 203
Elekes Károly, az MTA Doktora BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
Horváth Réka BLI horvath.reka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Németh Balázs BLI nemeth.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 122
Vörös Lajos BLI voros.lajos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 118
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Kiss Tibor BLI kiss.tibor [at] okologia.mta.hu
Farkas Gyula BLI
Takács Péter BLI takacs.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Dombi Elvira BLI
+36 87 448 244/ 228
Erős Tibor, osztályvezető BLI eros.tibor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Szelle Gabriella BLI szelle.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 104
Schmera Dénes BLI schmera.denes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218
Németh Ákos BLI
+36 87 448-244 / 102
Maász Gábor, Pharm. D. BLI maasz.gabor [at] okologia.mta.hu
06 (87) 448-229
Pálffy Károly BLI palffy.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 129, 225
Zlinszky András BLI zlinszky.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 132
Balogh Csilla, csoportvezető BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Kovács Attila BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
Tóth Mónika BLI toth.monika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 127
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Felpécziné Farkas Anna BLI farkas.anna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 217
Preiszner Bálint BLI preiszner.balint [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 120
Serfőző Zoltán, PhD BLI serfozo.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 202, 130
Táncsics László BLI
+36 87 448-244 / 231

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: