Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Horváth Réka BLI horvath.reka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Dr. Pirger Zsolt, csoportvezető BLI pirger.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 220
Vehovszky Ágnes BLI vehovszky.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 206
Dombi Elvira BLI
+36 87 448 244/ 228
Maroskövi Beáta BLI maroskovi.beata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Szabó Ferencné BLI
+36 87 448-244
Győri János, PhD, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219
Szelle Gabriella BLI szelle.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 104
Specziár András BLI specziar.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
Boros Gergely, csoportvezető BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Maász Gábor, Pharm. D. BLI maasz.gabor [at] okologia.mta.hu
06 (87) 448-229
Poller Zoltán BLI poller.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 102
Vitál Zoltán BLI vital.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Nagyné Fekete Zsuzsanna BLI fekete.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Táncsics László BLI
+36 87 448-244 / 231
Horváth Hajnalka BLI horvath.hajnalka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 128
Preiszner Bálint BLI preiszner.balint [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 120
Szivák Ildikó BLI szivak.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 132
Molnár György BLI
+36 87 448-244 / 203
Egervári István BLI egervari.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 209
Zrínyi Zita BLI zrinyi.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 229
Présing Mátyás, CSc (1953 - 2015 †) BLI
Vörös Lajos BLI voros.lajos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 118
Slang Kálmán BLI
+36 87 448 244/ 203
Németh Balázs BLI nemeth.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 122
Takács Péter BLI takacs.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Biró Cintia Zsanna BLI biro.cintia [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /127
Molnár Györgyné BLI
+36 87 448-244 / 228
Erős Tibor, osztályvezető BLI eros.tibor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Lovas Sándor BLI lovas.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 87/448-244 / 220
Schmera Dénes BLI schmera.denes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 132
Zlinszky András BLI zlinszky.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218, 221
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Boros Emil, PhD, csoportvezető BLI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126
Pálffy Károly BLI palffy.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 129, 225
Tóth Mónika BLI toth.monika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 127
Szabó Tímea BLI szabo.timea [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 122
Kovács Attila BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Németh Ákos BLI
+36 87 448-244 / 102
Felpécziné Farkas Anna BLI farkas.anna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 217
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Serfőző Zoltán, PhD BLI serfozo.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 202, 130
Bíró Csaba Nándor BLI
+36 87 448-244 / 203

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: