Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Vörös Lajos BLI voros.lajos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 118
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Nagyné Fekete Zsuzsanna BLI fekete.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Horváth Réka BLI horvath.reka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Takács Péter BLI takacs.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Boross Nóra Judit BLI boross.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Schmera Dénes BLI schmera.denes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Prof. G.-Tóth László, az MTA doktora, igazgató BLI g-toth.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 105
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Németh Balázs BLI nemeth.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 122
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Zlinszky András BLI zlinszky.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 132
Boros Gergely, csoportvezető BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Tóth Mónika BLI toth.monika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 127
Preiszner Bálint BLI preiszner.balint [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 120
Kovács Attila BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
Serfőző Zoltán, PhD BLI serfozo.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 202, 130
Szelle Gabriella BLI szelle.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 104
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
Biró Cintia Zsanna BLI biro.cintia [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /127
Győri János, PhD, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219
Slang Kálmán BLI
+36 87 448 244/ 203
Pálffy Károly BLI palffy.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 129, 225
Egervári István BLI egervari.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 209
Maász Gábor, Pharm. D. BLI maasz.gabor [at] okologia.mta.hu
06 (87) 448-229
Tóth Viktor, osztályvezető BLI toth.viktor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Farkas Gyula BLI
Krajcs Nóra BLI krajcs.nora [at] okologia.mta.hu
Somogyi Boglárka, PhD, csoportvezető BLI somogyi.boglarka [at] okologia.mta.hu
Molnár György BLI
+36 87 448-244 / 203
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Horváth Hajnalka BLI horvath.hajnalka [at] okologia.mta.hu
Boros Emil, PhD, csoportvezető BLI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126
Paulovits Gábor BLI paulovits.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 213
Elekes Károly, az MTA Doktora BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
Molnár Éva BLI molnar.eva [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Zrínyi Zita BLI zrinyi.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 229
Vehovszky Ágnes BLI vehovszky.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 206
Balogh Csilla, csoportvezető BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
László Zita BLI laszlo.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Specziár András BLI specziar.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Németh Ákos BLI
+36 87 448-244 / 102
Menczelesz Noémi BLI menczelesz.noemi [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /221
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Dr. Pirger Zsolt, csoportvezető BLI pirger.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 220
Nagy András BLI nagy.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 114; +36 87 448-244/ 112

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: