Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Szabó Tímea BLI szabo.timea [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 122
Kovács Attila BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Tóth Mónika BLI toth.monika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 127
Németh Ákos BLI
+36 87 448-244 / 102
Felpécziné Farkas Anna BLI farkas.anna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 217
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Serfőző Zoltán, PhD BLI serfozo.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 202, 130
Battonyai Izabella BLI battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Tugyi Nóra BLI tugyi.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Paulovits Gábor BLI paulovits.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 213
Bíró Csaba Nándor BLI
+36 87 448-244 / 203
Dobos László BLI
+36 87 448 244/ 102
László Zita BLI laszlo.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Menczelesz Noémi BLI menczelesz.noemi [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /132
Tóth Viktor, osztályvezető BLI toth.viktor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Polgárdi Sándor BLI
+36 87 448-244 / 102
Prof. G.-Tóth László, az MTA doktora, igazgató BLI g-toth.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 105
Nagy András BLI nagy.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 114; +36 87 448-244/ 112
Somogyi Boglárka, PhD, csoportvezető BLI somogyi.boglarka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 129
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Horváth Réka BLI horvath.reka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Dr. Pirger Zsolt, csoportvezető BLI pirger.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 220
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Dombi Elvira BLI
+36 87 448 244/ 228
Maroskövi Beáta BLI maroskovi.beata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Vehovszky Ágnes BLI vehovszky.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 206
Szabó Ferencné BLI
+36 87 448-244
Győri János, PhD, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219
Szelle Gabriella BLI szelle.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 104
Specziár András BLI specziar.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Boros Gergely, csoportvezető BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Maász Gábor, Pharm. D. BLI maasz.gabor [at] okologia.mta.hu
06 (87) 448-229
Poller Zoltán BLI poller.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 102
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Nagyné Fekete Zsuzsanna BLI fekete.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Vitál Zoltán BLI vital.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Táncsics László BLI
+36 87 448-244 / 231
Horváth Hajnalka BLI horvath.hajnalka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 128
Preiszner Bálint BLI preiszner.balint [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 120
Szivák Ildikó BLI szivak.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 132
Egervári István BLI egervari.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 209
Zrínyi Zita BLI zrinyi.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 229
Présing Mátyás, CSc (1953 - 2015 †) BLI
Molnár György BLI
+36 87 448-244 / 203
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Slang Kálmán BLI
+36 87 448 244/ 203
Németh Balázs BLI nemeth.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 122
Vörös Lajos BLI voros.lajos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 118

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: