Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Névcsökkenő sorrend Intézet Email, telefon
Albrecht Erika MTA ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Balogh Csilla, csoportvezető BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Bartha Csilla MTA ÖK bartha.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 115
Battonyai Izabella MTA ÖK battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 110
Biró Cintia Zsanna BLI biro.cintia [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /127
Bíró Csaba Nándor BLI
+36 87 448-244 / 203
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Boros Emil, PhD, csoportvezető BLI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126
Boros Gergely, csoportvezető BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Boross Nóra Judit MTA ÖK boross.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Brooks, Daniel R professzor MTA ÖK
Czárán Tamás MTA ÖK
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Dobos László BLI
+36 87 448 244/ 102
Dombi Elvira BLI
+36 87 448 244/ 228
Egervári István BLI egervari.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 209
Elekes Károly, az MTA Doktora BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
Erős Tibor, osztályvezető BLI eros.tibor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Fábian Zsófia MTA ÖK fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 119
Farkas Gyula BLI
Molnárné Fejes Edit, gazdasági igazgató MTA ÖK fejes.edit [at] okologia.mta.hu
Fekete Judit DKI fekete.judit [at] okologia.mta.hu
Felpécziné Farkas Anna BLI farkas.anna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 217
Prof. G.-Tóth László, az MTA doktora, igazgató BLI g-toth.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 105
Gál Blanka BLI gal.blanka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 221
Gombás Viktória MTA ÖK gombas.viktoria [at] okologia.mta.hu
+36 30 / 636-2565
Győri János, PhD, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219
Horváth Ferenc, PhD, csoportvezető MTA ÖK horvath.ferenc [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Horváth Gábor MTA ÖK horvath.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 104
Horváth Hajnalka BLI horvath.hajnalka [at] okologia.mta.hu
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
Horváth Réka BLI horvath.reka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
Hubai András MTA ÖK hubai.andras [at] okologa.mta.hu
Jakabné Nagy Zsuzsanna MTA ÖK nagy.zsuzsa [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 114
Katona Tamásné MTA ÖK katona.tamasne [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 109
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Kiss Tibor BLI kiss.tibor [at] okologia.mta.hu
Kókai Zsuzsanna DKI kokai.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Kopácsi-Csegezi Edit MTA ÖK csegezi.edit [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Kovács Attila BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
Kovács Dóra MTA ÖK kovacs.dora [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 120
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Krajcs Nóra BLI krajcs.nora [at] okologia.mta.hu

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: