Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Albrecht Erika MTA ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Balogh Csilla, csoportvezető BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Bartha Csilla MTA ÖK bartha.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 115
Battonyai Izabella MTA ÖK battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 110
Bernát Gábor BLI bernat.gabor [at] okologia.mta.hu
Bíró Csaba Nándor BLI
+36 87 448-244 / 203
Biró Marianna MTA ÖK biro.marianna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Blix Katalin BLI blix.katalin [at] okologia.mta.hu
Boros Emil, PhD BLI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126
Boros Gergely, csoportvezető BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Boross Nóra Judit BLI boross.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Brooks, Daniel R professzor MTA ÖK
Csicsek Gábor MTA ÖK csicsek.gabor [at] okologia.mta.hu
Czárán Tamás MTA ÖK
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Dobos László BLI
+36 87 448 244/ 102
Dombi Elvira BLI
+36 87 448 244/ 228
Egervári István BLI egervari.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 209
Elekes Károly, az MTA Doktora BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
Erős Tibor, csoportvezető BLI eros.tibor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Fábian Zsófia MTA ÖK fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 119
Farkas Gyula BLI
Felpécziné Farkas Anna BLI farkas.anna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 217
Fodor István BLI fodor.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 220
Prof. G.-Tóth László, az MTA doktora, igazgató BLI g-toth.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 105
Gál Blanka BLI gal.blanka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 221
Győri János, PhD, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219
Horváth Ferenc, PhD, csoportvezető MTA ÖK horvath.ferenc [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Horváth Gábor MTA ÖK horvath.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 104
Horváth Hajnalka BLI horvath.hajnalka [at] okologia.mta.hu
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
Horváth Réka BLI horvath.reka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
Hubai András MTA ÖK hubai.andras [at] okologa.mta.hu
Jordán Ferenc, osztályvezető MTA ÖK jordan.ferenc [at] okologia.mta.hu
Kardos Vivien BLI kardos.vivien [at] okologia.mta.hu
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Koók Zsuzsanna MTA ÖK kook.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Kovács Attila BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Kovács-Hostyánszki Anikó MTA ÖK kovacs.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Krajcs Nóra BLI krajcs.nora [at] okologia.mta.hu
Král Adrienn MTA ÖK kral.adrienn [at] okologia.mta.hu

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: