Az Ökológiai Kutatóközpont munkatársai

Névcsökkenő sorrend Intézet Email, telefon
Albrecht Erika ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Balogh Csilla, PhD BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Bánó Bálint BLI bano.balint [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 207
Barta Barbara BLI barta.barbara [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 221
Battonyai Izabella ÖK battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 110
Bernát Gábor, PhD, osztályvezető BLI bernat.gabor [at] okologia.mta.hu
(87) 448 244/212
Bíró Csaba Nándor BLI
+36 87 448-244 / 203
Bíró Péter, az MTA rendes tagja BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
BLI igazgatói titkárnő BLI bli-titkarsag [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 104
Bohus Attila BLI bohus.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 221
Boros Emil PhD, osztályvezető DKI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126; 1 279 31 00/102
Boros Gergely, PhD BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Boross Nóra Judit BLI boross.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Burányi Máté BLI buranyi.mate [at] okologia.mta.hu
Czeglédi István, PhD BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Dobos László BLI
+36 87 448 244/ 102

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: