Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
László Zita BLI laszlo.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Vitál Zoltán BLI vital.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
Farkas Gyula BLI
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Szabó Tímea BLI szabo.timea [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 122
Piross Imre Sándor BLI piross.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 129
BLI igazgatói titkárnő BLI bli-titkarsag [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 104
Szivák Ildikó BLI szivak.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218, 221
Táncsics László BLI
+36 87 448-244 / 231
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Poller Zoltán BLI poller.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 102
Preiszner Bálint BLI preiszner.balint [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 120
Bíró Csaba Nándor BLI
+36 87 448-244 / 203
Gál Blanka BLI gal.blanka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 221
Elekes Károly BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244
Dombi Elvira BLI
+36 87 448 244/ 228
Nagyné Fekete Zsuzsanna BLI fekete.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Nagy András BLI nagy.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 114; +36 87 448-244/ 112
Vörös Lajos DSc BLI voros.lajos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 118
Svigruha Réka BLI svigruha.reka [at] okologia.mta.hu
Balogh Csilla BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Maász Gábor BLI maasz.gabor [at] okologia.mta.hu
06 (87) 448-229
Hamer, Andrew BLI andrew.hamer [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 221
Takács Péter BLI takacs.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Kiss Tibor BLI kiss.tibor [at] okologia.mta.hu
Barta Barbara BLI barta.barbara [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 221
Schmera Dénes BLI schmera.denes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Bernát Gábor PhD BLI bernat.gabor [at] okologia.mta.hu
(87) 448 244/212
Erős Tibor, csoportvezető BLI eros.tibor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Németh Balázs BLI nemeth.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 122
Zlinszky András PhD BLI zlinszky.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 132
Bohus Attila BLI bohus.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 221
Zrínyi Zita BLI zrinyi.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 229
Tóth Mónika BLI toth.monika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 127
Serfőző Zoltán, PhD BLI serfozo.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 202
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
Blix Katalin BLI blix.katalin [at] okologia.mta.hu
Felpécziné Farkas Anna BLI farkas.anna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / mellék: 206, 217
Slang Kálmán BLI
+36 87 448 244/ 203
Pálffy Károly PhD BLI palffy.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 129, 225
Szelle Gabriella BLI szelle.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 104
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Tóth Viktor PhD BLI toth.viktor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Fodor István BLI fodor.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 220
Kovács Attila PhD BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: