Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Nagyné Fekete Zsuzsanna BLI fekete.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Bohus Attila BLI bohus.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 221
Nagy András BLI nagy.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 114; +36 87 448-244/ 112
Vörös Lajos DSc BLI voros.lajos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 118
Horváth Zsófia, csoportvezető BLI horvath.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244
Svigruha Réka BLI svigruha.reka [at] okologia.mta.hu
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Maász Gábor BLI maasz.gabor [at] okologia.mta.hu
06 (87) 448-229
Takács Péter BLI takacs.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Elekes Károly BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244
Blix Katalin BLI blix.katalin [at] okologia.mta.hu
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Schmera Dénes BLI schmera.denes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Balogh Csilla BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Németh Balázs BLI nemeth.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 122
Zlinszky András PhD BLI zlinszky.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 132
Vad Csaba BLI vad.csaba [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244
Kiss Tibor BLI kiss.tibor [at] okologia.mta.hu
Fodor István BLI fodor.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 220
Zrínyi Zita BLI zrinyi.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 229
Tóth Mónika BLI toth.monika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 127
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Erős Tibor, csoportvezető BLI eros.tibor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Somogyvári Dávid BLI somogyvari.david [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 217
Slang Kálmán BLI
+36 87 448 244/ 203
Serfőző Zoltán, PhD BLI serfozo.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 202
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
Pálffy Károly PhD BLI palffy.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 129, 225
Szelle Gabriella BLI szelle.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 104
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Tóth Viktor PhD BLI toth.viktor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Menczelesz Noémi BLI menczelesz.noemi [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /221
Felpécziné Farkas Anna BLI farkas.anna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / mellék: 206, 217
Kardos Vivien BLI kardos.vivien [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 124
Szabó-Tugyi Nóra BLI tugyi.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Somogyi Boglárka PhD BLI somogyi.boglarka [at] okologia.mta.hu
Molnár György BLI
+36 87 448-244 / 203
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Molnár Éva BLI molnar.eva [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Jordán Ferenc, BLI igazgató BLI jordan.ferenc [at] okologia.mta.hu
Paulovits Gábor BLI paulovits.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 213
Maroskövi Beáta BLI maroskovi.beata [at] okologia.mta.hu
87/448-244 (207)
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Kovács Attila PhD BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
Piross Imre Sándor BLI piross.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 129
Vehovszky Ágnes BLI vehovszky.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 206
BLI igazgatói titkárnő BLI bli-titkarsag [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 104
Farkas Gyula BLI

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: