Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Szabó Tímea BLI szabo.timea [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 122
Póda Csenge BLI poda.csenge [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 125
László Zita BLI laszlo.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Vitál Zoltán BLI vital.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Horváth Hajnalka BLI horvath.hajnalka [at] okologia.mta.hu
Szivák Ildikó BLI szivak.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218, 221
Táncsics László BLI
+36 87 448-244 / 231
Elekes Károly, az MTA Doktora BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Poller Zoltán BLI poller.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 102
Boross Nóra Judit BLI boross.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Bíró Csaba Nándor BLI
+36 87 448-244 / 203
Nagyné Fekete Zsuzsanna BLI fekete.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Nagy András BLI nagy.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 114; +36 87 448-244/ 112
Vörös Lajos BLI voros.lajos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 118
Balogh Csilla, csoportvezető BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Maász Gábor, Pharm. D. BLI maasz.gabor [at] okologia.mta.hu
06 (87) 448-229
Takács Péter BLI takacs.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Erős Tibor, csoportvezető BLI eros.tibor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Slang Kálmán BLI
+36 87 448 244/ 203
Schmera Dénes BLI schmera.denes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218
Preiszner Bálint BLI preiszner.balint [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 120
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Bernát Gábor BLI bernat.gabor [at] okologia.mta.hu
Németh Balázs BLI nemeth.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 122
Zlinszky András BLI zlinszky.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 132
Zrínyi Zita BLI zrinyi.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 229
Tóth Mónika BLI toth.monika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 127
Farkas Gyula BLI
Blix Katalin BLI blix.katalin [at] okologia.mta.hu
Felpécziné Farkas Anna BLI farkas.anna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 217
Boros Emil, PhD BLI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126
Serfőző Zoltán, PhD BLI serfozo.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 202
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
Pálffy Károly BLI palffy.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 129, 225
Molnár Éva BLI molnar.eva [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Kovács Attila BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Tóth Viktor, osztályvezető BLI toth.viktor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
Somogyvári Dávid BLI somogyvari.david [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 217
Prof. G.-Tóth László, az MTA doktora, igazgató BLI g-toth.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 105
Tugyi Nóra BLI tugyi.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Somogyi Boglárka, PhD BLI somogyi.boglarka [at] okologia.mta.hu
Molnár György BLI
+36 87 448-244 / 203
Dobos László BLI
+36 87 448 244/ 102

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: