Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Serfőző Zoltán, PhD BLI serfozo.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 202
Preiszner Bálint BLI preiszner.balint [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 120
Svigruha Réka BLI svigruha.reka [at] okologia.mta.hu
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
Prof. G.-Tóth László, az MTA doktora, igazgató BLI g-toth.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 105
Fodor István BLI fodor.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 220
Slang Kálmán BLI
+36 87 448 244/ 203
Pálffy Károly PhD BLI palffy.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 129, 225
Menczelesz Noémi BLI menczelesz.noemi [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /221
Boros Gergely, csoportvezető BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Kardos Vivien BLI kardos.vivien [at] okologia.mta.hu
Zrínyi Zita BLI zrinyi.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 229
Tóth Viktor PhD, osztályvezető BLI toth.viktor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Kovács Attila PhD BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
Somogyi Boglárka PhD BLI somogyi.boglarka [at] okologia.mta.hu
Molnár György BLI
+36 87 448-244 / 203
Győri János, PhD, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219
Boros Emil PhD BLI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126
Paulovits Gábor BLI paulovits.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 213
Egervári István BLI egervari.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 209
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Vehovszky Ágnes BLI vehovszky.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 206
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Krajcs Nóra BLI krajcs.nora [at] okologia.mta.hu
Specziár András BLI specziar.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Németh Ákos BLI
+36 87 448-244 / 102
Horváth Hajnalka PhD BLI horvath.hajnalka [at] okologia.mta.hu
Póda Csenge BLI poda.csenge [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 125
Tugyi Nóra BLI tugyi.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Dr. Pirger Zsolt, csoportvezető BLI pirger.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 220
Szelle Gabriella BLI szelle.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 104
Elekes Károly, az MTA Doktora BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
Dobos László BLI
+36 87 448 244/ 102
Vitál Zoltán BLI vital.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Balogh Csilla, csoportvezető BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Bernát Gábor PhD BLI bernat.gabor [at] okologia.mta.hu
(87) 448 244/212
Szabó Tímea BLI szabo.timea [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 122
László Zita BLI laszlo.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Horváth Réka BLI horvath.reka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Szivák Ildikó BLI szivak.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218, 221
Táncsics László BLI
+36 87 448-244 / 231
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Poller Zoltán BLI poller.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 102
Farkas Gyula BLI
Bíró Csaba Nándor BLI
+36 87 448-244 / 203
Erős Tibor, csoportvezető BLI eros.tibor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Dombi Elvira BLI
+36 87 448 244/ 228
Nagyné Fekete Zsuzsanna BLI fekete.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: