Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Póda Csenge BLI poda.csenge [at] okologia.mta.hu
Vehovszky Ágnes BLI vehovszky.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 206
Menczelesz Noémi BLI menczelesz.noemi [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /221
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Farkas Gyula BLI
Krajcs Nóra BLI krajcs.nora [at] okologia.mta.hu
Specziár András BLI specziar.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Németh Ákos BLI
+36 87 448-244 / 102
Horváth Hajnalka PhD BLI horvath.hajnalka [at] okologia.mta.hu
Horváth Réka BLI horvath.reka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Kardos Vivien BLI kardos.vivien [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 124
Pirger Zsolt, csoportvezető BLI pirger.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 220
Boross Nóra Judit BLI boross.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Elekes Károly BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244
Dobos László BLI
+36 87 448 244/ 102
Molnár Éva BLI molnar.eva [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Vitál Zoltán BLI vital.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Balogh Csilla BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Szabó Tímea BLI szabo.timea [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 122
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
László Zita BLI laszlo.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Szivák Ildikó BLI szivak.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218, 221
Táncsics László BLI
+36 87 448-244 / 231
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Poller Zoltán BLI poller.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 102
Preiszner Bálint BLI preiszner.balint [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 120
Maroskövi Beáta BLI maroskovi.beata [at] okologia.mta.hu
87/448-244 (207)
Bíró Csaba Nándor BLI
+36 87 448-244 / 203
Erős Tibor, csoportvezető BLI eros.tibor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Dombi Elvira BLI
+36 87 448 244/ 228
Gál Blanka BLI gal.blanka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 221
Nagy András BLI nagy.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 114; +36 87 448-244/ 112
Piross Imre Sándor BLI piross.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 129
Vörös Lajos DSc BLI voros.lajos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 118
Svigruha Réka BLI svigruha.reka [at] okologia.mta.hu
Nagyné Fekete Zsuzsanna BLI fekete.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Takács Péter BLI takacs.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Kiss Tibor BLI kiss.tibor [at] okologia.mta.hu
Maász Gábor BLI maasz.gabor [at] okologia.mta.hu
06 (87) 448-229
Schmera Dénes BLI schmera.denes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Felpécziné Farkas Anna BLI farkas.anna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / mellék: 206, 217
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Bernát Gábor PhD BLI bernat.gabor [at] okologia.mta.hu
(87) 448 244/212
Zlinszky András PhD BLI zlinszky.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 132
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Németh Balázs BLI nemeth.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 122
Tóth Mónika BLI toth.monika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 127
Zrínyi Zita BLI zrinyi.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 229

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: