Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Maász Gábor BLI maasz.gabor [at] okologia.mta.hu
06 (87) 448-229
Tóth Mónika BLI toth.monika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 127
Farkas Gyula BLI
Prof. G.-Tóth László, az MTA doktora BLI g-toth.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 105
Slang Kálmán BLI
+36 87 448 244/ 203
Blix Katalin BLI blix.katalin [at] okologia.mta.hu
Serfőző Zoltán, PhD BLI serfozo.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 202
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
Molnár Éva BLI molnar.eva [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Pálffy Károly PhD BLI palffy.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 129, 225
Boros Gergely, csoportvezető BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Kovács Attila PhD BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
Zrínyi Zita BLI zrinyi.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 229
Tóth Viktor PhD BLI toth.viktor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
Győri János, PhD, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219
Boros Emil PhD BLI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126
Somogyvári Dávid BLI somogyvari.david [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 217
Somogyi Boglárka PhD BLI somogyi.boglarka [at] okologia.mta.hu
Molnár György BLI
+36 87 448-244 / 203
Gál Blanka BLI gal.blanka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 221
Paulovits Gábor BLI paulovits.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 213
Szelle Gabriella BLI szelle.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 104
Egervári István BLI egervari.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 209
Krajcs Nóra BLI krajcs.nora [at] okologia.mta.hu
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Fodor István BLI fodor.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 220
Vehovszky Ágnes BLI vehovszky.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 206
Menczelesz Noémi BLI menczelesz.noemi [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /221
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Svigruha Réka BLI svigruha.reka [at] okologia.mta.hu
Horváth Hajnalka PhD BLI horvath.hajnalka [at] okologia.mta.hu
Szabó-Tugyi Nóra BLI tugyi.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Kardos Vivien BLI kardos.vivien [at] okologia.mta.hu
Specziár András BLI specziar.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Németh Ákos BLI
+36 87 448-244 / 102
Dobos László BLI
+36 87 448 244/ 102
Dr. Pirger Zsolt, csoportvezető BLI pirger.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 220
Elekes Károly, az MTA Doktora BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
László Zita BLI laszlo.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Póda Csenge BLI poda.csenge [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 125
Vitál Zoltán BLI vital.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Balogh Csilla, csoportvezető BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Szabó Tímea BLI szabo.timea [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 122
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Horváth Réka BLI horvath.reka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Szivák Ildikó BLI szivak.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218, 221
Maroskövi Beáta BLI maroskovi.beata [at] okologia.mta.hu
87/448-244 (207)

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: