Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetnövekvő sorrend Email, telefon
Kuska Éva MTA ÖK kuska.eva [at] okologia.mta.hu
06-28-360-122 / 141
Demeter László (üig), igazgató MTA ÖK ugyvezeto [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100 / 307 mellék
Prof. Szathmáry Eörs, az MTA tagja, főigazgató MTA ÖK szathmary.eors [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 131
Sáradi Nóra MTA ÖK saradi.nora [at] okologia.mta.hu
Horváth Ferenc, PhD, csoportvezető MTA ÖK horvath.ferenc [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Endrédi Anett MTA ÖK endredi.anett [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 129
Albrecht Erika MTA ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Váradi Attiláné MTA ÖK varadi.attilane [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 108
Oborny Beáta MTA ÖK oborny.beata [at] okologia.mta.hu
Királyné Tamás Anikó, gazdasági igazgató MTA ÖK tamas.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/308
Battonyai Izabella MTA ÖK battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 110
Windischmann Elvira, osztályvezető MTA ÖK windischmann.elvira [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 214
Szabó Gyöngyi MTA ÖK szabo.gyongyi [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 106
Csicsek Gábor MTA ÖK csicsek.gabor [at] okologia.mta.hu
Szaláncz Dániel MTA ÖK obi-berugyintezo [at] okologia.mta.hu
Tóthné Nagy Adrienn MTA ÖK nagy.adrienn [at] okologia.mta.hu
Makkiné Horváth Mónika MTA ÖK makkine-horvath.moni [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 114
Kröpfl Krisztina Judit MTA ÖK kropfl.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Makki-Burdon Szilvia, csoportvezető MTA ÖK burdon.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 205
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Törő Mária MTA ÖK toro.maria [at] okologia.mta.hu
Fábian Zsófia MTA ÖK fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 301
Horváth Gábor MTA ÖK horvath.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 104
Mátyók Henrietta MTA ÖK matyok.henrietta [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 307 mellék
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Leitold Renáta MTA ÖK leitold.renata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 227
Szigeti Éva MTA ÖK szigeti.eva [at] okologia.mta.hu
Zimber Szilvia Zsuzsanna MTA ÖK zimber.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 130
Biró Marianna MTA ÖK biro.marianna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122/ 157
Berlingerné Kiss Orsolya MTA ÖK berlinger.orsolya [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 301
MTA ÖK Főigazgatóság MTA ÖK mtaok.foigazgatosag [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Leidl Melinda MTA ÖK leidl.melinda [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 109
Kun Ádám ETI kun.adam [at] okologia.mta.hu
Rózsa Lajos ETI rozsa.lajos [at] okologia.mta.hu
Számadó Szabolcs ETI szamado.szabolcs [at] okologia.mta.hu
Szalóky Zoltán DKI szaloky.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 303
Sály Péter PhD DKI saly.peter [at] okologia.mta.hu
Menczelesz Noémi BLI menczelesz.noemi [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /221
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Krajcs Nóra BLI krajcs.nora [at] okologia.mta.hu
Farkas Gyula BLI
Vehovszky Ágnes BLI vehovszky.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 206
Németh Ákos BLI
+36 87 448-244 / 102
Horváth Hajnalka PhD BLI horvath.hajnalka [at] okologia.mta.hu
Horváth Réka BLI horvath.reka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Specziár András BLI specziar.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Kardos Vivien BLI kardos.vivien [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 124
Maroskövi Beáta BLI maroskovi.beata [at] okologia.mta.hu
87/448-244 (207)
Elekes Károly BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: