Munkatársak

Név Intézetnövekvő sorrend Email, telefon
MTA ÖK Főigazgatóság ÖK mtaok.foigazgatosag [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Kovács Kitti ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Oborny Beáta ÖK oborny.beata [at] okologia.mta.hu
Leitold Renáta ÖK leitold.renata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 227
Királyné Tamás Anikó, gazdasági igazgató ÖK tamas.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/308
Prof. Szathmáry Eörs, az MTA tagja, főigazgató ÖK szathmary.eors [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 131
Csicsek Gábor ÖK csicsek.gabor [at] okologia.mta.hu
Leidl Melinda ÖK leidl.melinda [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 109
Horváth Gábor ÖK horvath.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 104
Kuska Éva ÖK kuska.eva [at] okologia.mta.hu
06-28-360-122 / 141
Törő Mária ÖK toro.maria [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 129
Horváth Ferenc, PhD, csoportvezető ÖK horvath.ferenc [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Battonyai Izabella ÖK battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 110
Endrédi Anett ÖK endredi.anett [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 129
Mátyók Henrietta ÖK matyok.henrietta [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 307 mellék
Szigeti Éva ÖK szigeti.eva [at] okologia.mta.hu
Szabó Gyöngyi ÖK szabo.gyongyi [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 106
Albrecht Erika ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Rudolf Anica ÖK rudolf.anica [at] okologia.mta.hu
Windischmann Elvira, osztályvezető ÖK windischmann.elvira [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 214
Berlingerné Kiss Orsolya ÖK berlinger.orsolya [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 301
Komáromi Krisztina ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Sáradi Nóra ÖK saradi.nora [at] okologia.mta.hu
Kröpfl Krisztina Judit ÖK kropfl.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Demeter László (üig), igazgató ÖK ugyvezeto [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100 / 307 mellék
Fábian Zsófia ÖK fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 301
Makkiné Horváth Mónika ÖK makkine-horvath.moni [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 114
Tóthné Nagy Adrienn ÖK nagy.adrienn [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122/112
Makki-Burdon Szilvia, csoportvezető ÖK burdon.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 205
Zimber Szilvia Zsuzsanna ÖK zimber.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 130
Váradi Attiláné ÖK varadi.attilane [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 108
Kun Ádám, PhD ETI kun.adam [at] okologia.mta.hu
Rózsa Lajos ETI rozsa.lajos [at] okologia.mta.hu
Boros Emil PhD, osztályvezető DKI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126; 1 279 31 00/102
Sály Péter, PhD DKI saly.peter [at] okologia.mta.hu
Gulyás Ágnes, osztályvezető DKI gulyas.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/301
Szalóky Zoltán DKI szaloky.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 303
László Zita BLI laszlo.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Szelle Gabriella BLI szelle.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 104
Vörös Lajos DSc BLI voros.lajos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 118
Molnár Éva BLI molnar.eva [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Hamer, Andrew BLI andrew.hamer [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 221
Szivák Ildikó, PhD BLI szivak.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218, 221
Menczelesz Noémi BLI menczelesz.noemi [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /221
Horváth Hajnalka PhD BLI horvath.hajnalka [at] okologia.mta.hu
Poller Zoltán BLI poller.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 102
Molnár György BLI
+36 87 448-244 / 203
Elekes Károly BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: