Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Prof. G.-Tóth László, az MTA doktora BLI g-toth.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 105
Somogyvári Dávid BLI somogyvari.david [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 217
Szabó-Tugyi Nóra BLI tugyi.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Somogyi Boglárka PhD BLI somogyi.boglarka [at] okologia.mta.hu
Boros Gergely, csoportvezető BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Jordán Ferenc, BLI igazgató BLI jordan.ferenc [at] okologia.mta.hu
Paulovits Gábor BLI paulovits.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 213
Menczelesz Noémi BLI menczelesz.noemi [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /221
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Krajcs Nóra BLI krajcs.nora [at] okologia.mta.hu
Vehovszky Ágnes BLI vehovszky.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 206
Németh Ákos BLI
+36 87 448-244 / 102
Győri János, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219
Kardos Vivien BLI kardos.vivien [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 124
Horváth Réka BLI horvath.reka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Specziár András BLI specziar.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Egervári István BLI egervari.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 209
Molnár Éva BLI molnar.eva [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Dobos László BLI
+36 87 448 244/ 102
Pirger Zsolt, csoportvezető BLI pirger.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 220
Maroskövi Beáta BLI maroskovi.beata [at] okologia.mta.hu
87/448-244 (207)
Boross Nóra Judit BLI boross.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Szalóky Zoltán DKI szaloky.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 303
Sály Péter PhD DKI saly.peter [at] okologia.mta.hu
Kun Ádám ETI kun.adam [at] okologia.mta.hu
Rózsa Lajos ETI rozsa.lajos [at] okologia.mta.hu
Számadó Szabolcs ETI szamado.szabolcs [at] okologia.mta.hu
Endrédi Anett MTA ÖK endredi.anett [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 129
Váradi Attiláné MTA ÖK varadi.attilane [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 108
Albrecht Erika MTA ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Oborny Beáta MTA ÖK oborny.beata [at] okologia.mta.hu
Windischmann Elvira, osztályvezető MTA ÖK windischmann.elvira [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 214
Királyné Tamás Anikó, gazdasági igazgató MTA ÖK tamas.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/308
Csicsek Gábor MTA ÖK csicsek.gabor [at] okologia.mta.hu
Szabó Gyöngyi MTA ÖK szabo.gyongyi [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 106
Szaláncz Dániel MTA ÖK obi-berugyintezo [at] okologia.mta.hu
Battonyai Izabella MTA ÖK battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 110
Tóthné Nagy Adrienn MTA ÖK nagy.adrienn [at] okologia.mta.hu
Makkiné Horváth Mónika MTA ÖK makkine-horvath.moni [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 114
Makki-Burdon Szilvia, csoportvezető MTA ÖK burdon.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 205
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Kröpfl Krisztina Judit MTA ÖK kropfl.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Törő Mária MTA ÖK toro.maria [at] okologia.mta.hu
Fábian Zsófia MTA ÖK fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 301
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Mátyók Henrietta MTA ÖK matyok.henrietta [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 307 mellék
Horváth Gábor MTA ÖK horvath.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 104
Leitold Renáta MTA ÖK leitold.renata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 227
Szigeti Éva MTA ÖK szigeti.eva [at] okologia.mta.hu
Zimber Szilvia Zsuzsanna MTA ÖK zimber.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 130

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: